Samsung Galaxy S7 G930F 32GB | Kaina nuo 309,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
Samsung Galaxy S7 G930F 32GB
Samsung Galaxy S7 G930F 32GB
nuo 309.00
Galimi variantai:Super Amoled 1440 x 2560 raiškos ekranas (577 ppi!!!)
Atsparus vandeniui ir dulkėms
Didesnės talpos baterija 3000 mAh
Corning Gorilla Glass 5
Greito pasikrovimo funkcija
Android OS. v7.0

Solidus dizainas

Kuriant Samsung Galaxy S7 ir S7 edge dizainą, pritaikyta viskas, kas geriausia. Dėl to telefonais išskirtinai patogu naudotis, juose gausu modernių funkcijų, o jų korpusas aptakus. Be to, šie išmanieji nuo ankstesnių modelių skiriasi aptakesnėmis formomis, ypač nugarėlės briaunų, kurios maloniai užapvalintos. Išties, Samsung Galaxy S7 rankoje laikyti labai patogu.

Atsparus vandeniui ir dulkėms

Samsung Galaxy S7 yra atsparūs vandeniui ir dulkėms, tačiau jungtys nepaslėptos po dangteliais. Todėl galite vos išlipę iš baseino drėgnomis rankomis naudotis išmaniuoju, nebesijaudinti, jeigu ant jo išsipils stiklinė gėrimo. O netikėtai užklupus lietui, ramiai galėsite išsitraukti telefoną ir išsikviesti taksi. Šiems flagmanams suteiktas aukštas IP68 atsparumo sertifikatas, taigi Jūs galite nesirūpinti dėl oro sąlygų ir skirti dėmesį tik savo mėgstamai veiklai.

Įspūdinga kamera

Samsung Galaxy S7 12 Mpix pagrindinės kameros išsiskiria pažangiais techniniais sprendimais. Pavyzdžiui, pirmą kartą pasaulyje telefono kamera gali pasigirti F1.7 objektyvu. Ji gauna daugiau šviesos, o Jūs galėsite įsiamžinti ir tuomet, kai kitų išmaniųjų kameroms jau nepakaktų apšvietimo. Be to, visi vaizdo jutiklio pikseliai turi ne vieną fotodiodą, kaip įprasta, o du. Taigi šių išmaniųjų kameros vaizdą sufokusuos dar greičiau ir preciziškiau.

Įdiegtų režimų gausa ne tik nustebins, bet ir leis atskleisti Jums savo kūrybiškumą. Pavyzdžiui, režimas „Judesio panorama“ leis užfiksuoti panoraminėje nuotraukoje judantį bičiulį, vaiką ar augintinį. Nudžiuginkite draugus ir artimuosius vienoje nuotraukoje įamžinta visa istorija!

Talpi Baterija

„Samsung Galaxy S7“ pasižymi didelės talpos (3000 mAh) baterija. Pridėjus efektyvesnę operacinę sistemą, šio išmaniojo telefono baterijos turėtų užtekti net kelioms dienoms. Pavargote kiekvieną vakarą krauti savo telefoną? Su „Samsung Galaxy S7“ tai nebėra iššūkis.

Samsung KNOX

Samsung speciali saugumo priemonė ištisą parą saugo nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų bei reguliariai pritaiko naujinius. Papildomo saugumo suteikia KNOX funkciją palaikanti programa, kurioje jūsų asmens duomenys yra saugiai atskiriami ir užšifruojami.

Samsung Galaxy S7 nuotraukų kokybė

Samsung Galaxy S7 nuotrauku kokybė

 

Samsung Galaxy S7 nuotrauku kokybė

 

Samsung Galaxy S7 nuotrauku kokybė

 

Samsung Galaxy S7 kaina

Šiuo metu Samsung Galaxy S7 kaina yra tikrai patraukli. Kaina pateikta su PVM.

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas