Telefonų pakrovėjai ir laidai
. .

Telefonų pakrovėjai ir laidai

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Puslapis 1 / 21
Prekių puslapyje: 12 18 32 64

Trumpai ir aiškiai apie greitąjį įkrovimą

Kamera, ekrano dydis, duomenų saugojimo talpa, veikimo greitis. Tai savybės, į kurias daugelis vartotojų atsižvelgia rinkdamiesi išmanųjį telefoną. Tačiau pastaraisiais metais atsiranda ir dar vienas faktorius - greitas įkrovimas. Tai ypatybė, kurios vis daugiau žmonių tikisi įsigydami išmanųjį telefoną. Reikėtų patikslinti, kad greitojo įkrovimo sąvoka apima įkrovimą minutėmis, o ne valandomis. Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Iš tikrųjų tai nėra tokia paprasta savybė, reklamuojama siekiant parduoti įrenginį. Įkrovimas, tai gana sudėtingas procesas. Tačiau jaudintis neverta, šiame straipsnyje dėmesys bus skirtas greito įkrovimo sąvokos supaprastinimui.

Įkrovimo terminai

Prisiminkime, kad voltai yra įtampos, amperai – elektros srovės, o vatai yra galios matavimo vienetai. Siekiant lengviau įsivaizduoti procesą, dažnai pateikiamas pavyzdys su sodo žarna. Voltai prilyginami vandens slėgiui žarnoje, amperai – vandens srovės greičiui, o vatai – išsiveržiančios vandens srovės stiprumui.

Kaip veikia įkrovimas

Išmaniųjų telefonų baterijos įkraunamos, kai pro jas praeina srovė. Didesnė srovė ir didesnė įtampa greičiau įkrauna baterijas. Įkrovimo reguliatorius (IC) apsaugo nuo pavojingo srovės pertekliaus. Prijungus telefoną prie įkroviklio, gauto kartu su mobiliuoju telefonu, iš lizdo, per įkroviklį ir mobilųjį telefoną tiekiama energija. Mobiliajame telefone yra įmontuotas reguliatorius, neleidžiantis perkrauti baterijos. Taigi iškart mobiliojo telefono įkrovimo greitį riboja vidiniai reguliatoriai. Įkroviklis (telefono pakrovėjas), įeinantis į komplektą prie prietaiso, yra numatytas įsigytam įrenginiui. Jei krovimui naudojama standartinė USB jungtis (USB arba USB Type C laidas), įrenginys gali būti įkraunamas lėčiau. Pavyzdžiui „Apple iPad“ įkroviklis - 2,1 ampero 5 V įtampos. Įprasta USB jungtis įkrauna nuo 0,5 iki 1,5 ampero. Jei mobilusis telefonas gali priimti daugiau nei 1,5 ampero, tuomet USB jungtis jį įkraus lėčiau nei telefono įkroviklis įsigytas kartu su prietaisu. Kai kurie įkrovikliai neturėdami greito įkroviklio prekės ženklo gali bateriją įkrauti greičiau nei kiti.

Kaip veikia greitas įkrovimas

Paprastai kraunant mobiliojo telefono bateriją greitojo įkrovimo įkrovikliu, baterija užpildoma greičiau, nepažeidžiant baterijos nei naudojant įprastą įkroviklį. Reikėtų atkreipti dėmesį į du dalykus. Pirmiausia turite turėti įrenginį, palaikantį greito įkrovimo funkciją. Jei prijungsite greitojo įkrovimo įkroviklį prie įrenginio nepalaikančio greito įkrovimo funkcijos, reguliatorius vis tiek neleis perkrauti baterijos. Tai reiškia, kad įrenginys nebus pažeistas, tačiau jis nebus įkraunamas greičiau. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tas, kad maždaug įpusėjus krovimui, įkrovimas pradeda lėtėti. Kai kurie gamintojai pervertina greito įkrovimo technologiją. „Qualcomm“ teigia, kad „Quick Charge“ technologija per 15 minučių gali užpildyti bateriją iki 50%, tačiau įkrauti likusius 50% gali užtrukti valandą ar daugiau. Priežastis vėlgi yra susijusi su reguliatoriumi. Kai tik baterija pradeda pildytis, reguliatorius turi užtikrinti, kad būtų išvengta per didelio įkrovimo. Šioje vietoje galima pateikti pavyzdį su baliono pūtimu. Nuo pat pradžių galima pūsti orą smarkiai ir sulėtinti prieš pat jam pripildant visą balioną, kad nesprogtų. Arba galima nuo pat pradžių orą pūsti tolygiai, kol balionas iš lėto prisipildys oro.

Populiariausi telefonų pakrovėjai ir laidai

Vieni populiariausi telefonų pakrovėjai, greito krovimo įkrovikliai Samsung telefonams, tai Samsung Fast Charge kroviklis, Huawei Super Charge kroviklis.

 

„Samsung Galaxy“ greito įkrovimo įkrovikliai

Išmaniųjų telefonų pasaulyje su „Android“ operacine sistema „Samsung“ gaminiai - vieni populiariausių. „Samsung Galaxy“ prekės ženklo telefonai, įskaitant „Samsung Galaxy Note 9", Note 10 ir „Samsung Galaxy S10“ serijas, buvo itin populiarūs. Šie išmanieji telefonai pradedant senuoju „Samsung Galaxy Note 4“ palaiko greito įkrovimo technologiją. Žemiau pateikiamas geriausių galimų įsigyti laidinių ir belaidžių įkroviklių sąrašas, greitam „Samsung“ išmaniųjų telefonų įkrovimui.

Laidiniai įkrovikliai

Originalus „Samsung“ „Micro-USB“ / „USB-C“ tipo greitojo įkrovimo įkroviklis. Yra vartotojų, kurie savo namuose turi daugiau nei vieną „Samsung“ išmanųjį telefoną. Tokiu atveju tikėtina, kad kai kurių telefonų, įkrovimui naudojama senesnio tipo „Micro-USB“, o kitų - naujesnio tipo „USB-C laidai“ jungtys. Laimei, abiem atvejais galima naudoti „Samsung Galaxy“ greitąjį įkroviklį. Originalus „Samsung“ „Micro-USB“ ir „USB-C“ greitojo įkrovimo įkroviklis turi 1,5 metro „Micro-USB“ laidą su „USB-C“ adapteriu. „Samsung“ teigimu - adapteris neįtakoja energijos perdavimo. Jei „Samsung Galaxy“ telefonas palaiko greito įkrovimo technologiją, įkroviklis įkraus iki 50 procentų jo baterijos talpos maždaug per 30 minučių. Visi kiti USB įrenginiai bus įkraunami lėčiau, naudojant dviejų amperų įkrovimo greitį.

„Samsung Fast Charge“ automobilinis įkroviklis

Vartotojams taip pat aktualu greitojo įkrovimo automobilinis įkroviklis. Kuriuo galima naudotis vykstant į darbą, mokyklą ar į ilgą kelionę. Toks įkroviklis su „USB- C“ jungtimi įkraus iki 50 procentų įrenginio baterijos talpos maždaug per 30 minučių. Visi kiti USB įrenginiai bus įkraunami lėčiau, naudojant dviejų amperų įkrovimo greitį. „Samsung Fast Charge Dual-Port Car“ automobilinis įkroviklis Kartais turimus du įrenginius, norima įkrauti keliaujant vienu metu. Ir tokiu atveju „Samsung“ turi ką pasiūlyti. Įkroviklyje yra du standartiniai USB prievadai, kurie gali įkrauti du „Micro-USB“ ir „USB-C“ jungtis turinčius telefonus tuo pačiu metu. Dvigubas įkroviklis prijungiamas prie bet kurio standartinio transporto priemonės lizdo. Senesni „Samsung“ telefonai be greito įkrovimo palaikymo bus įkraunami lėčiau, naudojant dviejų amperų įkrovimo greitį. Įkroviklis įkraus iki 50 procentų įrenginio baterijos talpos maždaug per 30 minučių.

„Samsung Fast Charge“ 5,100 mAh ir 10 000 mAh išorinės powerbank baterijos

Kartais nėra patogu krauti įrenginio bateriją nei iš elektros lizdo, nei važiuojant telefonu. Tokiu atveju „Samsung“ gali pasiūlyti išorinę bateriją. Neseniai išleistiems „Samsung“ telefonams siūloma didelė 10 000 mAh talpos baterija su „USB-C“ jungtimi. Didelė baterija turėtų įkrauti daugumą telefonų bent du kartus, o „Samsung“ telefonai su greito įkrovimo technologija iki 50 procentų baterijos talpos bus įkrauti maždaug per 30 minučių. Išorinė baterija taip pat turi šviesos diodų energijos lygio nustatymo indikatorių. Jei turite naujesnį „Samsung Galaxy“ išmanųjį telefoną ir nenorite eikvoti biudžeto, galite įsigyti išorinę 5100 mAh talpos bateriją. Turinčią kabelį su „Micro-USB“ ir „USB-C“ jungtimis. Baterija turi du prievadus, todėl galima įkrauti telefoną ir tuo pačiu metu įkrauti pačią bateriją. Patogesniam transportavimui - įmontuotas dirželis.
Telefonų palyginimas