Mobilieji telefonai
. .

Mobilieji telefonai

Prekių puslapyje: 12 18 32 64

Mobilieji telefonai

  Be mobiliojo telefono šiandien sunku įsivaizduoti savo dieną. Jei palieki jį namuose – jautiesi lyg be rankų. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai mums atstoją ir kompiuterį, ir muzikos grotuvą, ir foto ar video kamerą. Mobilusis telefonas - populiariausia šių laikų bendravimo priemonė. Ne tik todėl, kad juo skambiname ir kalbame, bet didžiąją dalį bendravimo užima socialiniai tinklai. Kas diena savo mobiliuoju telefonu rašome žinutes, siunčiame ir piešiame emocijas, greitai galime įrašyti balso pranešimą ar pasidalinti dienos istorija.

  Jei mobilusis telefonas jums reikalingas tik skambinti – rinkitės pigų, pagrindines funkcijas turintį telefoną skirtą kalbėti ir rašyti žinutes, bet ne fotografuoti ar filmuoti. Kuo daugiau papildomų funkcijų – tuo aukštesnė kaina. Jei mėgstate fiksuoti smagiausias ir įdomiausias akimirkas – nedvejodami rinkitės mobilųjį telefoną su dviguba ar net triguba kamera!

  Populiariausi mobilieji telefonai tokie kaip Samsung, Huawei, Apple mūsų parduotuvėse ar internetu parduodami ypač žemomis kainomis. Mobilieji telefonai yra su 24 mėnesių oficialia gamintojo garantija. Mobiliųjų telefonų garantinį aptarnavimą atlieka "MTTC".  

Mobilieji telefonai parduodami ir internetu!

  Daug mobilųjų telefonų rasite mūsų prekybos vietose Kaune arba Vilniuje. Mobilieji telefonai taip pat parduodami internetu ir pristatomi į Jūsų nurodytą adresą. Jei Jūsų norimo mobiliojo telefono parduotuvėje tuo metu neturėsime, visada galime užsakyti ir labai greitai pristatyti! :)

  Dėl norimo mobiliojo telefono drąsiai kreipkitės į mūsų vadybininkus!

Telefonų palyginimas