Mobilieji telefonai
. .

Mobilieji telefonai

Mobilieji telefonai

  Be mobiliojo telefono šiandien sunku įsivaizduoti savo dieną. Jei palieki jį namuose – jautiesi lyg be rankų. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai mums atstoją ir kompiuterį, ir muzikos grotuvą, ir foto ar video kamerą. Mobilusis telefonas - populiariausia šių laikų bendravimo priemonė. Ne tik todėl, kad juo skambiname ir kalbame, bet didžiąją dalį bendravimo užima socialiniai tinklai. Kas diena savo mobiliuoju telefonu rašome žinutes, siunčiame ir piešiame emocijas, greitai galime įrašyti balso pranešimą ar pasidalinti dienos istorija.

  Jei mobilusis telefonas jums reikalingas tik skambinti – rinkitės pigų, pagrindines funkcijas turintį telefoną skirtą kalbėti ir rašyti žinutes, bet ne fotografuoti ar filmuoti. Kuo daugiau papildomų funkcijų – tuo aukštesnė kaina. Jei mėgstate fiksuoti smagiausias ir įdomiausias akimirkas – nedvejodami rinkitės mobilųjį telefoną su dviguba ar net triguba kamera!

  Populiariausi mobilieji telefonai tokie kaip Samsung, Huawei, Apple mūsų parduotuvėse ar internetu parduodami ypač žemomis kainomis. Mobilieji telefonai yra su 24 mėnesių oficialia gamintojo garantija. Mobiliųjų telefonų garantinį aptarnavimą atlieka "MTTC".  

Mobilieji telefonai parduodami ir internetu!

  Daug mobilųjų telefonų rasite mūsų prekybos vietose Kaune arba Vilniuje. Mobilieji telefonai taip pat parduodami internetu ir pristatomi į Jūsų nurodytą adresą. Jei Jūsų norimo mobiliojo telefono parduotuvėje tuo metu neturėsime, visada galime užsakyti ir labai greitai pristatyti! :)

  Dėl norimo mobiliojo telefono drąsiai kreipkitės į mūsų vadybininkus!

 

 

 

Mobilieji telefonai - šiandienos technologijų stebuklas

Pirmieji mobilieji telefonai pristatyti prieš daugelį metų buvo naudojami tik skambinti ir atsiliepti. Nuo to laiko pasikeitė ir jų išvaizda, ir galimybės. Mobilieji telefonai tapo moderniais mobiliaisiais įrenginiais. Šiuo metu rinkoje pristatomas kiekvienas mobilusis telefonas turi kažką naujo, išskiriantį jį nuo jau esamų mobiliųjų telefonų. Taigi tai, kas pradžioje buvo tik kaip skambučių įrankis, dabar mums suteikia daug daugiau galimybių.

Mobilieji telefonai su skaitmeniniais fotoaparatais
Rodos, tik vakar buvo pristatyti mobilieji telefonai su integruotais skaitmeniniais fotoaparatais. Jų pasirodymas pirmą kartą buvo laikomas technologiniu stebuklu. Tokie mobilieji telefonai buvo labai brangūs, nes tai buvo nauja technologija. Palyginus su šiandieninių mobiliųjų telefonų galimybėmis, pastebimas milžiniškas kokybės skirtumas. Šiandieniniai standartai užkėlė aukštą kartelę ir tai kas anuomet atrodė kaip prestižinis telefono fotoaparatas, dabar atrodo atgyvenęs ir pasenęs. Tobulėjant technologijoms, gerėjo ir nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybė. Šiais laikais rinkoje galima įsigyti mobiliųjų telefonų, kuriais galima užfiksuoti tokios pat geros kokybės vaizdus, kaip ir daugeliu skaitmeninių fotoaparatų.

Asmeninio asistento funkcija
Mobiliuosiuose telefonuose galimybė fiksuoti nuotraukas ir vaizdus - tik ledkalnio viršūnė. Mobilieji telefonai tampa vis labiau funkcionalesni. Pavyzdžiui, rinkoje galima įsigyti mobiliųjų telefonų su integruota asmeninio asistento funkcija. Palyginimui - anksčiau reikėjo turėti atskirą planuoklį ir mobilųjį telefoną, o dabar viską galima padaryti naudojantis mobiliuoju telefonu. Manoma, kad tobulėjant technologijoms net ir kreditinės kortelės bus integruotos į mobiliuosius telefonus. Tai reikštų, kad norint įsigyti pirkinį, reikės tik pridėti mobilųjį telefoną prie skaitytuvo pinigų nuskaitymo operacijai atlikti. Tad artimiausiu metu mobilieji telefonai turėtų pakeisti poreikį nešiotis piniginę. Šiais laikais mobilusis telefonas tapo esmine būtinybe. Jie ir toliau išlieka technologiniais stebuklais ir vis labiau tampa privalomais atributais, be kurių neįsivaizduojame šiandieninio pasaulio..

Mobiliųjų telefonų svarba šiuolaikinėje visuomenėje

Mobilieji telefonai tapo būtinybe daugeliui žmonių visame pasaulyje. Galimybė palaikyti ryšį su šeima, verslo partneriais, peržiūrėti elektroninį paštą, tai tik kelios priežastys, dėl kurių auga mobiliųjų telefonų svarba. Šiandien pažangiais mobiliaisiais telefonais galima ne tik skambinti ir atsiliepti, fotografuoti ir klausytis mėgstamos muzikos, bet ir saugoti bei dalintis įvairiais duomenimis. Pirmą kartą visuomenei pristatyti mobilieji telefonai buvo nepatogūs, brangūs, o kai kuriems, kad veiktų netgi reikėjo papildomų įrenginių. Geras mobiliojo ryšio signalas buvo pagrindinė problema. Tad pirmuosius mobiliuosius telefonus buvo galima naudoti tik tam tikrose vietose, esant ypač stipriam mobiliojo ryšio signalui. Tobulėjant bevielėms technologijoms mobiliųjų telefonų ryšio signalas labai pagerėjo, tapo patikimas ir aukštos kokybės. Tapo žymiai paprasčiau naudotis mobiliaisiais telefonais, palaikyti ryšį su kitais ir suteikti vartotojui saugumo jausmą. Pavyzdžiui, nelaimingo atsitikimo atveju turimas mobilusis telefonas gali padėti greitai nustatyti nukentėjusiojo buvimo vietą ir išgelbėti gyvybę. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai turi interneto prieigą, o įrengta GPS technologija gali pasitarnauti ne vien tik praradus mobilųjį telefoną. Šiuo metu mobiliojo ryšio paslaugų teikėjai siūlo puikius mobiliųjų paslaugų planus vartotojams. Nebėra problemų surasti patikimą paslaugų teikėją. Išaugęs naudojimasis mobiliaisiais telefonais bei plėtra mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų pramonėje suteikia mobiliųjų telefonų vartotojams galimybę rinktis, o padidėjusi konkurencija sumažino bevielio mobiliojo ryšio paslaugų kainas. Mobiliųjų telefonų gamintojai sukūrė platų mobiliųjų telefonų asortimentą, nuo labai pigių iki kainuojančių keturženkles sumas. Vartotojams suteikta galimybė įsigyti mobilųjį telefoną, naudojamą tik paskambinti arba pasirinkti technologiškai pažangų daugiafunkcinį mobilųjį telefoną. Taigi mobilieji telefonai – tai ne vien tik patogumas ir saugumas, tačiau ir statuso simbolis.
Telefonų palyginimas