Telefonų dėkliukai
. .

Telefonų dėkliukai

Prekių puslapyje: 12 18 32 64

Telefonų dėklai

  Didelis mobiliųjų telefonų dėklų pasirinkimas parduotuvėse Kaune, Vilniuje ir internete! Tiems kas nori išlaikyti telefoną kiek įmanoma natūralesni, rekomenduojame rinktis silikoninius dėkliukus. Mažiausiai "jaučiamas" dėkliukas ir maloniausiai "gulintis" rankoje tai silikoninis dėklas Nillkin Nature. Šį dėklą nesudėtingai rasite pasinaudoję patogia paieška viršuje. Į paieškos laukelį veskite telefono modelio ir dėkliuko pavadimą, taip gausite dėkliukų pasiūlymus Jūsų telefonui. Pvz rašykite į paiešką: galaxy s9 nillkin. Jei mobilusis telefonas yra šviesios spalvos, rekomenduojame naudoti skaidrų silikoninį dėklą, jei telefonas yra tamsios spalvos, gražiau atrodys su patamsintu, dūminės spalvos silikoniniu telefono dėklu. Taip pat telefonai labai gražiai atrodo su matinės spalvos silikoniniais dėklais. Vieni kokybiškiausiu matinės spalvos silikoninių telefonų dėklų yra X-level Guardian serijos dėkliukai. Šie silikoniniai telefonų dėklai neapsičiupinėja, nepalieka pirštų antspaudų ir atrodo labai stilingai. Dar vienas didelis silikoninių dėkliukų privalumas - apsauga nuo smūgių. Kadangi silikoniniai dėklai telefoną pilnai apgaubia, kritimo metu apsaugo telefono kampus ir taip dažnu atveju išgelbėja jo gyvybę :)

 Ne ką mažiau populiaresni ir atverčiami telefonų dėklai. Jų taip pat turime gana didelį pasirinkimą "gyvose" parduotuvėse Kaune, Vilniuje ir žinoma internete. Atverčiamus telefonų dėklus savo mobiliąjam telefonui taip pat galite nesunkiai rasti pasinaudodami paieška. Atverčiami, kitaip knygelės tipo, telefonų dėklai yra patogūs tuo, kad dauguma jų turi kišenėles kuriose patogu laikyti mokėjimo korteles. Vartomi telefonų dėklai yra šiek tiek saugesni, nes dažnu atveju yra su silikonine nugarėle ir dėkliukas papildomai užsiverčia iš viršaus. Pigiausi atverčiami telefonų dėklai yra "Smart Magnet" tipo knygelės. Geriausias atverčiamo dėklo kainos ir kokybės santykis tai atverčiamas dėklas "Vennus", arba atverčiamas dėklas "DUX Skin Pro". Gerokai aukštesnės kokybės atverčiamas dėklas "Nillkin QIN" serijos. Taip pat turime ir originalių telefonų dėklu. Populiarieji originalūs Samsung dėklai, Samsung Galaxy S9 dėklai, sparčiai rinką užvaldantys Huawei telefonų dėklai ir labai daug kitų telefonų dėklų.

 Neradote ieškomo telefono dėkliuko? Susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie Jums padės :)

 

 

 

 

 


Populiariausios telefonų dėkliukų paieškos frazės.

Dėklai telefonams. Telefonų dėkliukai. Mobiliųjų telefonų dėklai. Telefonų dėklai. Silikoniniai telefonų dėklai. Atverčiami telefonų dėklai.

Telefonų dėklai Kaune. Telefonų aksesuarai Kaunas.

Telefonų palyginimas