Samsung Galaxy Note 9 N960F 128GB Dual sim | Kaina nuo 798,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
Samsung Galaxy Note 9 N960F 128GB Dual sim
Samsung Galaxy Note 9 N960F 128GB Dual sim
nuo 798.00
Galimi variantai:Super Amoled 6,4 colio ekranas
Atsparus vandeniui ir dulkėms IP68
128 GB vidinė atmintis , 6GB RAM
Dviguba 12MP kamera
Corning Gorilla Glass 5
Greito pasikrovimo funkcija
Android OS, v8.1
Octa-core (4x2.7 GHz & 4x1.8 GHz)

 

Samsung Galaxy Note visada suteikia galimybę naudotis moderniausiomis technologijomis tiems, kurie siekia daugiau. Dabar naujasis „Galaxy Note9“ pateisins ir viršys net pačius didžiausius lūkesčius, nes tai svarbiausia šiuolaikiniame mobiliųjų įrenginių pasaulyje.

Revoliucinė dviguba kamera su dviguba diafragma, kuri prisitaiko taip kaip žmogaus akis.

 Naujos funkcijos užtikrina, kad visada užfiksuotumėte nepriekaištingą kadrą. „Galaxy Note9” sumaniai atpažįsta jūsų matomą vaizdą ir optimizuoja tokius spalvų nustatymus kaip kontrastą, baltos spalvos balansą, ekspoziciją ir pan. O dėl sumirksėjimo ir suliejimo aptikimo kadrą galite pakartoti akimirkai dar nepraėjus. 

„Bluetooth” funkcija ir nepriekaištingas valdymas Iš esmės atnaujintame S Pen rašiklyje dabar veikia Bluetooth technologija, kuri leidžia mygtuko paspaudimu valdyti kamerą, pristatymus ir programas net neprisiliečiant prie telefono.Dėl itin plono galiuko ir 4096 spaudimo lygių piešiant, užsirašant ir siunčiant tiesiogines žinutes S Pen rašikliu viskas atliekama intuityviai ir natūraliai – kaip paprastu rašikliu ant popieriaus.

 

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas