Samsung Galaxy A8 (2018) A530F Dual sim | Kaina nuo 277,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
Samsung Galaxy A8 (2018) A530F Dual sim
Samsung Galaxy A8 (2018) A530F Dual sim
nuo 277.00
Galimi variantai:Stilingas, didelis, nuo krašto iki krašto besitęsiantis ekranas
Apsaugotas nuo drėgmės
16MP kamera ir kokybiškos nuotraukos
Greitas ir patogus Type-C krovimas
Talpus 3000mAh akumuliatorius
Galingas procesorius Octa-core 2.2 GHz, 1.6 GHz

 

 

Minimalistinis ir elegantiškas. „Samsung Galaxy A8 (2018)“ kurtas remiantis minimalistine pasaulėžiūra, tad išmaniojo dizainas neperkrautas, pritaikytas patogiai naudoti kasdien. Dėl užapvalintų nugarėlės kraštelių, kampų ir briaunų jis ypač maloniai guli delne. O paprastos linijos, solidžios korpuso medžiagos bei šiuolaikiškos spalvos įrenginiui suteikia elegancijos.


Ryškūs vaizdai ekrane. „Galaxy A8 (2018)“ turi pažangų „super AMOLED“ technologijos ekraną, kuris yra ypač kontrastingas ir ryškiai perteikia visas spalvas. Be to, šis erdvus 5,6 colių įstrižainės ekranas yra aukštos „Full HD“ raiškos. Taigi jame galėsite patogiai dirbti, naršyti ir net žiūrėti mėgstamiausius filmus.

Išplėskite savo kūrybingumą. Dviguba priekinė kamera 16 MP + 8 MP! O taip pat ir pagrindinės kameros raiška yra net 16 MP. Taigi Jūs galėsite sklandžiai ir tiksliai įamžinti visus prisiminimus, net tuos, kurie vyksta prieblandoje. O filtrų gausa Jums leis nuotraukoms iškart suteikti dar ir papildomo šarmo. Todėl su šiuo išmaniuoju užfiksuosite akimirkas taip, kaip norėtumėte visada jas prisiminti.

Nebijokite vandens. "Samsung Galaxy A8 (2017) turi veikti visada, net ir netikėtose situacijose. Todėl „Galaxy A8 (2018)“ turi aukštą IP68 sertifikatą, kuris patvirtina atsparumą drėgmei ir dulkėms. Todėl nieko baisaus, jeigu netikėtai pradės lynoti ar išsipils vandens stiklinė. Šis įrenginys pasiruošęs kiekvieną dieną būti su Jumis, kad ir kas nutiktų.

Sužinokite akimirksniu. „Galaxy A8 (2018)“ leidžia žinoti svarbiausią informaciją net neatrakinus telefono. Visada įjungto ekrano funkcija ekrane nuolatos rodo laiką, datą bei pranešimus apie praleistus skambučius ar gautas žinutes. Taigi svarbiausią informaciją visuomet pamatysite akimirksniu. Beje, ši funkcija naudoja itin mažai energijos, o rodomą vaizdą galite lengvai suasmeninti.

Atmintis visiems poreikiams. Šis įrenginys turi net 32 GB vidinės atminties, tai jau tikrai nemažai. Be to, jis dar palaiko iki 256 GB mikroSD atminties kortelę. Todėl visos Jūsų įamžintos nuotraukos ar mėgstamiausios dainos visada gali būti šalia, tiesiog Jūsų išmaniajame telefone.

Energijos pakaks ir aktyviausiai dienai. Talpi baterija ir efektyviai energiją paskirstantis procesorius leidžia daug ilgiau naudotis šiuo išmaniuoju. Pavyzdžiui, nepertraukiamai muzikos klausytis galite net iki 78 valandų. Be to, įrenginys turi naujojo standarto USB „Type-C“ jungtį, todėl bateriją krauti galėsite daug greičiau.

 

Samsung Galaxy A8 (2018) A520F kaina

Šiuo metu Samsung Galaxy A8 2018 kaina yra tikrai patraukli. Kaina pateikta su PVM.

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas