Apple iPhone SE 32 GB EU | Kaina nuo 296,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
Apple iPhone SE 32 GB EU
Apple iPhone SE 32 GB EU
nuo 296.00
Galimi variantai:
Dviejų branduolių 1,84 GHz, 64 bitų (Apple A9) procesorius
Fingerprint (touch id) sensorius
2GB Ram
LED Retina 16 mln. spalvų, 4" (1136 x 640) liečiamas ekranas
12MP (4608 x 2592), iSight kamera
Live photos
iOS 11

Patogus

 Iš karto matyti, kad „iPhone SE“ sukurtas pagal laiko patikrintus ir pasiteisinusius „iPhone“ dizaino principus. Tačiau jie minimaliai patobulinti, kad išmanusis būtų dar patogesnis. Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio, todėl ypač maloniai guli rankoje. Šis išmanusis ypač kompaktiškas – turi 4 colių įstrižainės ypač ryškų ekraną. Beje, tai pats galingiausias kada nors pagamintas tokio ekrano dydžio išmanusis.

Kompaktiškas

 „iPhone SE“ įdiegtas 64 bitų A9 vienas naujausių „Apple “ procesorius. Todėl šis išmanusis yra dvigubai greitesnis negu, tarkim, „iPhone 5S“. Dar didesnį progresą pajus filmų ir žaidimų mėgėjai. Šis kompaktiškas išmanusis turi ypač pažangų grafikos apdorojimo procesorių.

Išskirtinė operacinė sistema

Vienas didžiausių „iPhone“ telefonų išskirtinumų – operacinė sistema „iOS“. „iPhone SE“ modelyje įdiegta naujausia šios operacinės sistemos versija „iOS 9“. Ji ne tik išvaizdi, bet ir ypač lengvai valdoma bei funkcionali. Jau vos išpakavę telefoną iš dėžutės rasite įdiegtą patogią naršyklę „Safari“, dienos aktyvumą ir sporto pažangą sekančią programėlę „Health“. O daugiau nei 1,5 mln. programėlių laukia, kol parsisiųsite jas iš parduotuvės „App Store“.

Puikios akimirkoms

 „iPhone“ išmanieji garsėja savo puikiomis kameromis – „iPhone SE“ ne išimtis. Šio išmaniojo pagrindinė kamera 12 Mpix „iSight“ Jums svarbias akimirkas įamžins kaip niekada ryškiai ir detaliai. O filmuoti galėsite milžiniška net 4K raiška. Ši kamera taip pat turi „Apple“ išskirtinę nuotraukų technologiją – „Gyvosios nuotraukos“, kai fotografuojant yra įamžinamos kelios sekundės prieš ir po nuotraukos padarymo. Tokiu būdu Jūsų fiksuojama nuotrauka gali papasakoti daug daugiau.

 

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas