Samsung Galaxy A5 (2017) A520F | Kaina nuo 242,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
Samsung Galaxy A5 (2017) A520F
Samsung Galaxy A5 (2017) A520F
nuo 242.00
Galimi variantai:
Elegantiškas metalo ir stiklo derinys
Apsaugotas nuo drėgmės
Corning Gorilla Glass ekrano apsauga
16MP kameros kokybiškos nuotraukos
Greitas ir patogus Type-C krovimas
Talpus akumuliatorius 3000mAh
Galingas procesorius Octa-core 1.9 GHz

 

 

Minimalistinis ir elegantiškas. „Galaxy A5 (2017)“ kurtas remiantis minimalistine pasaulėžiūra, tad išmaniojo dizainas neperkrautas, pritaikytas patogiai naudoti kasdien. Dėl užapvalintų nugarėlės kraštelių, kampų ir briaunų jis ypač maloniai guli delne. O paprastos linijos, solidžios korpuso medžiagos bei šiuolaikiškos spalvos įrenginiui suteikia elegancijos.


Ryškūs vaizdai ekrane. „Galaxy A5 (2017)“ turi pažangų „super AMOLED“ technologijos ekraną, kuris yra ypač kontrastingas ir ryškiai perteikia visas spalvas. Be to, šis erdvus 5,2 colių įstrižainės ekranas yra aukštos „Full HD“ raiškos. Taigi jame galėsite patogiai dirbti, naršyti ir net žiūrėti mėgstamiausius filmus.

Išplėskite savo kūrybingumą. Šio išmaniojo tiek priekinės, tiek pagrindinės kameros raiška yra net 16 Mpix. Taigi Jūs galėsite sklandžiai ir tiksliai įamžinti visus prisiminimus, net tuos, kurie vyksta prieblandoje. O filtrų gausa Jums leis nuotraukoms iškart suteikti dar ir papildomo šarmo. Todėl su šiuo išmaniuoju užfiksuosite akimirkas taip, kaip norėtumėte visada jas prisiminti.

Nebijokite vandens. Išmanusis turi veikti visada, net ir netikėtose situacijose. Todėl „Galaxy A5 (2017)“ turi aukštą IP68 sertifikatą, kuris patvirtina atsparumą drėgmei ir dulkėms. Todėl nieko baisaus, jeigu netikėtai pradės lynoti ar išsipils vandens stiklinė. Šis įrenginys pasiruošęs kiekvieną dieną būti su Jumis, kad ir kas nutiktų.

Sužinokite akimirksniu. „Galaxy A5 (2017)“ leidžia žinoti svarbiausią informaciją net neatrakinus telefono. Visada įjungto ekrano funkcija ekrane nuolatos rodo laiką, datą bei pranešimus apie praleistus skambučius ar gautas žinutes. Taigi svarbiausią informaciją visuomet pamatysite akimirksniu. Beje, ši funkcija naudoja itin mažai energijos, o rodomą vaizdą galite lengvai suasmeninti.

Atmintis visiems poreikiams. Šis įrenginys turi net 32 GB vidinės atminties, tai jau tikrai nemažai. Be to, jis dar palaiko iki 256 GB mikroSD atminties kortelę. Todėl visos Jūsų įamžintos nuotraukos ar mėgstamiausios dainos visada gali būti šalia, tiesiog Jūsų išmaniajame telefone.

Energijos pakaks ir aktyviausiai dienai. Talpi baterija ir efektyviai energiją paskirstantis procesorius leidžia daug ilgiau naudotis šiuo išmaniuoju. Pavyzdžiui, nepertraukiamai muzikos klausytis galite net iki 78 valandų. Be to, įrenginys turi naujojo standarto USB „Type-C“ jungtį, todėl bateriją krauti galėsite daug greičiau.

 

Samsung Galaxy A5 (2017) A520F kaina

Šiuo metu Samsung Galaxy A5 2017 kaina yra tikrai patraukli. Kaina pateikta su PVM.

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas