HTC One M9 32GB | Kaina nuo 305,00 € | Mobilusmiestas.lt
. .
HTC One M9 32GB
HTC One M9 32GB
nuo 305.00

Super LCD3 5 colio ekranas (441ppi)
Kamera 20,7 MP, 5376x3752 px raiška
Gorilla Glass 4
Greitas pasikrovimas: 60% per 30 min
Qualcomm Snapdragon 810
HTC Sense UI 7.0
Galimi variantai:


HTC One M9:Aukščiausia klasė. Šis išmanusis gali pasigirti ne tik puikia išvaizda, bet ir galingais techniniais parametrais. Vientisas aukščiausios kokybės metalinis korpusas suteikia šiam „HTC“ kūriniui solidumo ir tvirtumo. Jis itin greitas, turi labai ryškų 5 colių įstrižainės ekraną, aukščiausios kokybės tiek priekinę, tiek pagrindinę kameras. Gamintojas pasirūpino, kad atminties pakaktų viskam, ką mėgstate. Nes su aukštos kokybės galingais stereogarsiakalbiais žiūrėti filmus ar klausytis muzikos bus vienas malonumas. Su šiuo puikiu išmaniuoju darbai eis sklandžiau, o laisvalaikį galėsite leisti smagiau.

 

Išskirtinės savybės

Nuostabus garsas. Telefone įdiegta technologija „HTC BoomSound™“ užtikrina aiškų ir galingą garsą, kuris sklinda per du priekyje esančius garsiakalbius. Įmontuoti stiprintuvai sustiprina garsą, todėl galite mėgautis svaiginančiais muzikos garsais.

Premium klasės išvaizda. Dvigubo tono metalinis korpusas pasižymi ergonomiškais smailiais kraštais. Tai skirta tam, kad telefonas maloniai tilptų ir laikytųsi Jūsų delne. Siekiant suteikti geriausią patirtį ir sukurti aukščiausios kokybės išvaizdą, vientisa galinė nugarėlė yra lengvai išlenkta. Puikia išvaizda garsėjantis telefonas „HTC One“ dabar tapo dar tobulesniu.

Sukurtas tapti mylimiausiu įrenginiu. „HTC One M9“ turi dar daugiau pagal Jūsų poreikius pritaikomų parinkčių nei bet kada. Su įdiegta „HTC“ temų programėle galite lengvai susikurti Jus geriausiai tenkinančią telefono meniu išvaizdą. Pradžios ekranui galite panaudoti mėgstamą nuotrauką ar paveiksliuką iš interneto. Temų programėlė gali panaudoti spalvas ir nuotaikas iš Jūsų pasirinktos nuotraukos ir sukurti tinkamiausią ekrano užsklandą, piktogramas ir dar daug daugiau.

Žavėkite aplinkinius savo fotografijomis. Su 20,7 Mpix pagrindine kamera gausite ypač ryškias ir aiškias nuotraukas. Objektyvo gamyboje panaudotas safyras garantuoja, kad kamera tarnaus ilgiau ir patikimiau, greitai nesusibraižys. Priekinė 4 Mpix „UltraPixel“ kamera suteikia neįtikėtiną laisvę kurti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Programėlė „HTC Eye™ Experience“ leidžia fiksuoti vaizdą iškart iš priekinės ir pagrindinės kameros, balsu valdyti asmenukių fotografavimą, švelniai pakoreguoti fotografuojamų žmonių veidą, kad nuotaikos negadintų raukšlės ar kiti odos nelygumai. Jūsų laukia dar daug daugiau privalumų.

 

Priedai šiam telefonui
Telefonų palyginimas